Mediation
Endoprotezy bioder oraz kolan

Firma Mediation to firma rodzinna, w jej tworzeniu uczestniczy już drugie pokolenie. Osoby tworzące ją od wielu lat zajmują się dystrybucją endoprotez oraz wyrobów medycznych.

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Symbios rozpoczynamy nowy etap tej działalności. Proponujemy rozwiązania, które pozwalają indywidualnie spojrzeć na Twój problem. Operator otrzymuje instrumenty diagnostyczne, które podczas zabiegu uwzględniają nie tylko staw operowany ale uwzględniają cały układ ruchu. Pozwala to uzyskać efekt „zapomnianej endoprotezy”. Wartością dodaną do naszych implantów jest technologia 3D, która pozwala na podstawie CT-Scan dokonać wyboru implantu i jego ułożenia. Do Twojej dyspozycji jest zespół ludzi który składa się ze znakomitych chirurgów oraz inżynierów.

Przeczytaj o naszej misji

Nasza misja

W naszej aktywności zawodowej przyświecają nam trzy cele:

DOBRO PACJENTA:

Dlatego też zwracamy bardzo szczególną uwagę na osoby i firmy które z nami współpracują. Każdy implant, spersonalizowany czy indywidualny powstaje w ścisłej współpracy chirurgów, radiologów, inżynierów.

BEZPIECZEŃSTWO PACJENTA:

Każdy etap produkcji odbywa się  w jednym kraju, w tym wypadku, w Szwajcarii

SATYSFAKCJA PACJENTA:

Przywrócenie aktywności Pacjenta z przed urazu.

Innymi słowy jakość używanych materiałów, solidność procedur, przejrzystość procesu produkcyjnego w połączeniu z technologicznym zaawansowaniem partnera szwajcarskiego pozwala mieć nadzieję, że w sposób należyty rozwiążemy Twój „bolesny” problem. Oto główne przyczyny które każą nam zaproponować wybór naszego rozwiązania.

„CUSTOM MADE FOR YOU” 

Kliknij tutaj aby sprawdzić szpitale, w których możesz dowiedzieć się szczegółów.

Sprawdź aktualności z firmy

Zapisz się już teraz!

Wprowadź poniżej swój adres e-mail i bądź na bieżąco z nowościami